SIGNUM - TLS
WITAMY
Tłumacz przysięgły
WELCOME
Certified translations
O nas
Tłumaczenia pisemne
Tłumaczenia ustne
Redakcja i korekta tekstu
Obszary specjalizacji
Obsługiwane języki
Standardowe ceny i ogólne warunki świadczenia usług
Kontakt
O nas

Działamy na rynku od 1997r. (od 2004 roku jako SIGNUM). Specjalizujemy się w tłumaczeniach z dziedziny ekonomii, finansów, bankowości, badań rynku, marketingu oraz szeroko rozumianych nauk społecznych.

Oferujemy tłumaczenia zwykłe oraz uwierzytelnione (tzw. przysięgłe)
w parze językowej polski– angielski.

Obsługujemy zlecenia z zakresu standardowej dokumentacji firmowej i obsługi biznesu - co obejmuje między innymi dokumenty rejestracyjne i ewidencyjne spółek, prezentacje, umowy, raporty roczne, raporty audytora, sprawozdania finansowe oraz pozostałe dokumenty korporacyjne i inne teksty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Po konsultacji z klientem (w przypadku specjalistycznej terminologii), obsługujemy także zlecenia z zakresu pisemnych tłumaczeń technicznych, medycznych oraz tłumaczenia tekstów naukowych i komunikacji marketingowej.

Oferujemy również weryfikację językową (proofreading) przetłumaczonych wstępnie tekstów, dokonywaną przez doświadczonych redaktorów, dla których językiem ojczystym jest polski lub angielski.


Jeśli nie znacie jeszcze Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, jest nam bardzo miło. Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania.
KONTAKT: katarzyna.podlaszewska@post.pl


WITAMYTłumacz przysięgłyWELCOMECertified translations